VHM Veterinerlik Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.  Barbaros Mah. Serik Cad.
No:111/3 Aksu – ANTALYA

Bizi arayın
0 (242) 346 22 26

Veterinary Herbal Medicine ürünler

Petimmun Günlük Doz ve Kullanım Talimatı;

Petimmun kedi ve köpeklerde her 10 kg canlı ağırlığa günde 2 ml olarak kullanılır. Aşı öncesi ve sonrası aşı reaksiyonlarına karşı, Safra kesesi yangılarında, Viral enfeksiyonlar (Parvo,Herpes,Calicivirus), Gastrointestinal hastalıklar ( IBD, Paraziter tedavisi, Protozoer hastalıklar, Karaciğer hastalıkları ( karaciğer yağlanması, karaciğer yetmezliği, ihterus,), Kardiyovasküler hastalıklar, Arthritis, Leishmania infantum, Otoimmun hastalıklar, Tümoral oluşumların tedavilerine destek amaçla oral kullanılır.

Silybum Marianum (Deve Dikeni); Compositae familyasından devedikeni, dikenli bir bitkidir. Dünyada genellikle Asya kıtasında rastlanan devedikeni, Türkiye’de ise Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinde yetişir. Hayvanlarda kardiyoprotektif, hepatoprotektif, antikanser etkinlikleri bilinmektedir. Diabet, Tümör, Hepatit, Safra kesesi tıkanıklarının tedavisine destek amaçlı kullanılır. The European

Scientific Cooperative on Phytotherapy (ESCOP) Bitki, Alman E Komisyonu tarafından da reçetesiz bir ilaç olarak onaylanmıştır.

Yüzyıllardır karakteri ve kimliği olan yıllık otsu bir bitkidir.lıman ve sıcak iklimlerde; Balkanlar , Kuzey Afrika , Ortadoğu ve Hisdistan’da yabani veya kültür olarak yetiştirilir. Anti-histaminik, Anti-enfeksiyöz, Anti-viral, Anti-paraziter, Antioksidan, Anti-inflamatuvar, İmmunmodülatör, Anti-diyabetik, Antikanserojen, Anti-hipertansif, Anti-diaretik, Anti-astımatik, Anti-romatizmal, Anti-kuagulan, Anti-mikotik etkilerinin yanı sıra nöroprotektif, kolesterol düşürücü, kalp-damar koruyucu etkileri bilinmektedir. Vitiligo, Hipersensitivite reaksiyonları, deri kanserlerine karşı etkinliği klinik ve dermatolojik olarak desteklenmektedir. Gastro-enterolojik ve nörofarmakolojik etkisiyle komplementer tedavinin önemli unsurlarındandır.

Hint safranı olarak bilinen Curcuma longa (diferulomethane) Anavatanı Güney Asya’dır.Anti inflamatuvar aktivitesini bazı sitokinlerin salınımını engelleyerek sağlayan Curcuma Longa fosforilasyon reaksiyonunda önemli bir rolü olan ve doku hasarı sonrası çok kısa sürede salınan fosforilaz kinaz’ın seçici bir inhibitörüdür, aynı zamanda anti-sitokin özelliği üzerine güncel karşılaştırmalı yapılmış literatürler de Diabet, Tümör, İnsulin resistans, Osteoartirit, Endokrin bozukluklar, IBD, Kardiyovasküler ve Leichmaniasidal aktivitesi bildirilmiştir. The European Scientific Cooperative on Phytotheraphy (ESCOP) Alman E komiyonunca reçetesiz ilaç olarak onaylanmıştır.

ADRES

VHM Veterinerlik Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.
Barbaros Mah. Serik Cad.
No:111/3 Aksu – ANTALYA

T: 0 (242) 346 22 26

PDF Formatında

KATALOĞUMUZU

indirmek için

tıklayınız

SİPARİŞ İÇİN

EGE VE AKDENİZ BÖLGESİ:
İVED ECZA DEPOSU

 

 

MARMARA VE TRAKYA BÖLGESİ:
DEPOFARMA ECZA DEPOSU

 

 

İÇ ANADOLU BÖLGESİ:
ATLASVET ECZA DEPOSU

 

2018 © Veterinary Herbal Medicine Veterinerlik Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.