VHM Veterinerlik Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.  Barbaros Mah. Serik Cad.
No:111/3 Aksu – ANTALYA

Bizi arayın
0 (242) 346 22 26

Veterinary Herbal Medicine hakkımızda

Havyan sağlığı sektöründe yem katkı maddeleri imal eden firmamız merkezi Antalya olmak üzere 2017 yılının temmuz ayında kurulmuştur.

Doğanın kusursuz bir dengesi olduğu inancıyla bilimsel araştırmalar sonucu yola çıkmış olan ekibimiz, ülke ekonomisinde önemli yer sahibi büyükbaş hayvan ve aynı zamanda evcil hayvanlarımız için tedavi destekleyici ürünleri imal etmektedir.

 

VHM yem katkı serisi tüm hayvanlarınız için sağlık desteği sağlarken, yaygın görülen sağlık problemlerine karşı onları korur.

 

Hayvanlarınızın özellikle yaşam biçimlerine bağlı olarak ortaya çıkan hastalıkları, yanlış ve eksik beslenmelerinin, zayıf bağışıklık sisteminin, vitamin ve besin yetersizliğinin bir sonucudur. VHM ürünleri serisi kullanılarak, bu hastalıklara karşı etkin koruma sağlayıp, onların sağlığını destekleyebilirsiniz.

 

Tüm hayvanlarınızın VHM yem katkı serisi ile korunması, uzun ve mutlu bir yaşam sürmeleri için en etkili yoldur.

Neler üretiyoruz

VHM yem katkı serisi tüm hayvanlarınız için sağlık desteği sağlarken, yaygın %100 bitkisel olarak üretilmiş yeni nesil sıvı formdur. Organik yapıları sayesinde ister topikal, ister oral şeklinde kullanılabilir. Mama üzerine eklenerek, evcil hayvanın pati veya ağız kenarına damlatılarak kendi isteği ile yemesi sağlanabilir.

 

Hayvanlarda, hastalıkların profilaksisi ve tedavisine destek amacıyla kullanılmak üzere bilimsel verilerin ışığında formüle edilmiş özel ürünlerdir.

 

 

ADRES

VHM Veterinerlik Gıda Sanayi Ticaret A.Ş.
Barbaros Mah. Serik Cad.
No:111/3 Aksu – ANTALYA

T: 0 (242) 346 22 26

PDF Formatında

KATALOĞUMUZU

indirmek için

tıklayınız

SİPARİŞ İÇİN

EGE VE AKDENİZ BÖLGESİ:
İVED ECZA DEPOSU

 

 

MARMARA VE TRAKYA BÖLGESİ:
DEPOFARMA ECZA DEPOSU

 

 

İÇ ANADOLU BÖLGESİ:
ATLASVET ECZA DEPOSU

 

2018 © Veterinary Herbal Medicine Veterinerlik Gıda Sanayi Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.